Görüşler

MUTLU MÜŞTERİLER

GÜLHAN ÖZİLHAN BARAN

SATIŞ-PAZARLAMA YÖNETİCİSİ
AILIEN LTD. ŞTİ.

Sizinle çalışmak büyük bir zevkti. Herşey için teşekkür ederim. Bundaki sonraki işlerimizin devamlılığını da birlikte sağlayacağız. Harikasınız. 🙂

Gürsel Bey, çok güvenilir, işinin arkasında duran ve saygılı birisi. Sizinle çalıştığımız süre zarfında çok bilgili olması ve teknik konularda hızlı çözüm üretmesi açıkcası beni etkiledi. Genelde öncesinde çalıştığımız kişiler ve hatta şirketlerde hep sorun yaşamıştık. Gürsel beyle öyle bir sorunumuz olmadı. 5 yıldır çalışıyoruz. Çok teşekkürler. iyi çalışmalar.

AYŞE HANCI

YÖNETİCİ
ARTEN TİCARET A.Ş.

MUSTAFA KARAMANLIOĞLU

KURUCU BAŞKAN
KARAMANLIOĞLU DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Gürsel kardeşimle 2 yıldır çalışıyoruz. Öncesini bilmem ancak geçen 2 yılda bile kendisiini daha da geliştirmiş. Her sorunumuza çözüm üreten, oldukça başarılı bir kardeşimiz. Teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

Sizinle çalıştığımız sürede büyük keyif aldım. İşe profesyonel yaklaşımınız da beni oldukça etkiledi. Teşekkür ederim. Tekrar çalışmak ümidiyle. 😉

CAN ARSLANLI

SATIŞ YÖNETİCİSİ

SELİM ÖZTÜRK

KURUCU ORTAK
ÖZTÜRK LTD. ŞTİ.

Kesinlikle kaliteli hizmet saçma sapan reklamlara aldanıp farklı sitelere onlarca para dökmeyin sakın buradan alacağınız hizmet her türlü işinizi fazlasıyla görecektir en önemlisi de takıldığınız yerde anında müdahale edip sizin yerinize bile ayarlamaları yapıyorlar çok memnunum teşekkür ediyorum.

23 Design Studio ile çalışmamızdan çok memnun kaldım. Çok ilgililer ve çok yardımcı oldular. Teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.

MURAT KARABULUT

İŞLETME SAHİBİ
KARABULUT LOJİSTİK

GÖRÜŞ BİLDİR

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Görüşler doğrudan yayınlanmaz. İncelendikten sonra yayına alınır. 😉

WordPress Theme built by Shufflehound. © 2006-(MMVI-MMXXI) 23 Design Studio Tüm hakları saklıdır. Aşk ile yapıldı
Bize Yazın
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
23 Design Studio | WhatsApp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?