Hakkımızda

İşletmeniz ve markanız için size özel en iyi çözümleri üretir

23 DESIGN STUDIO

2006‘dan bu yana uzmanı olduğumuz tüm alanlarda tüm donanımlara sahibiz ve bunu işimizin her yerinde en iyi şekilde kullanıyoruz

BİZİ TANIYIN

23 Design Studio, işletmelerin ihtiyaç duydukları web tasarım, seo, sosyal medya, yazılım ve basılı, görsel, grafik tasarım ve bilimum reklam ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamak için 2006 yılında Eskişehir’de kuruldu.

23 Design Studio, kurulduğu günden bugüne küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların ve kişilerin marka, reklam ve kurumsal kimliğine katkı sağlayacak çalışmalarda bulunduk ve yeni bir marka ve/veya kurumsal kimlik oluşturulmasını sağladık.


İşletmelerin, kendilerini en iyi şekilde tanıtmalarına önemli katkılarda bulunduk.

23'ün Kısa Hikayesi


Bildiğiniz üzere insanın 1 geninde 23 çift kromozom bulunur ve 23 sayısı bunu temsil eder. Ayrıca hayranı olduğum iki ünlü basketbolcu Air Jordan lakaplı Michael Jordan’ın(Chicago Bulls) ve King James lakaplı LeBron James’in(l.A. Lakers) forma numaralarıdır. 🙂 😉 Aynı zamanda da 2023'e atıfta bulunuyor. 🙂


Burada kullanılan 23, sanıldığı üzere Elazığ’ı temsil etmemektedir. 🙂

Kurumsal firmaların internet ortamında yer almasını, kendilerini tanıtmalarını ve işletmelerini büyütmelerini sağlıyoruz.

Firmaların ve kurumların marka ve/veya kurumsal kimliğini geliştirmeye/tanıtmaya yönelik ihtiyaçlarını karşılamak ve firmaların ve kurumların hem internet ortamında hem de basılı ve görsel alanda tanıtımlarını gerçekleştirmelerine katkı sağlamak.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayacak hizmet(ler)i sunmaktır.

2520
Fincan
Kahve
25000
İş
Yapıldı
175
Mutlu
Müşteriler
170000
Şarkı
Dinlendi

“Biz size değer veriyoruz”

Muhteşem Ekibimiz

Uzman Takımı

İşletmenize özel çözümler için bizimle iletişime geçin!