Web Tasarım

WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

Herkes İçin Web Sitesi

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Bazı avantajlar elde etmek için bizimle birlikte çalışın.

 1. Dürüstüz
  Her şeyden önce size verdiğimiz sözleri tutuyoruz ve işimizde her zaman dürüstlük esastır.
 2. Çekici, modern ve kullanıcı dostu tasarımlar
  Kolay, çekici, modern, basit, kullanıcı dostu tasarımları hedefliyoruz. Her müşterinin marka imajını yansıtmak ve belirli iş hedeflerine ulaşmak için.
 3. Kullanımı kolay web siteleri
  Araba sürmek için tamirci olmanıza gerek yok; benzer şekilde web sitenizi yönetmek için kodlama hakkında bir şey bilmenize de gerek yoktur. Özellikle bir iş ürün ve diğer bilgilerin düzenli olarak güncellenmesini gerektirebilecek web siteleri için.
 4. Tüm web sitelerimiz mobil uyumludur.
  Artan sayıda insanın akıllı telefon ve tabletlerden internete erişmesi, Bir mobil cihazda, bir PC’de olduğu kadar kullanımı kolay bir web sitesine sahip olmak zorunlu. Ürettiğimiz tüm web siteleri mobil uyumludur; bu temel bir özellik. İstisnai durumlar da mevcuttur elbet.
 5. Küçük ve orta ölçekli işletmelere(KOBİ) ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara odaklanma
  Küçük ve orta ölçekli kuruluşlarla yaptığımız 13+ yıllık devam eden çalışmalarımız eksiksizdir. Bu sektörün ihtiyaç, beklenti ve gereksinimlerinin anlaşılması. Biz sizi anlıyoruz ve tanıyoruz.
 6. Uygun fiyata harika web siteleri
  Dünya standartlarında web sitelerini uygun fiyatlara sunma özelliğine büyük yatırım yaptık.
 7. Sabit fiyatlar; saatlik değil
  Müşterilere ne kadar ödeyecekleri konusunda kesinlik veren sabit maliyetler sunuyoruz. Hiçbir gizli ücret veya beklenmeyen bir şey yoktur.
 8. İhtiyacınız kadar küçük veya çok
  İhtiyacınız olan hizmetleri vermek için hazırız. Bazıları için, sadece bir işlevsel olmayan bir web sitesini tazelemek ve geliştirmek için. Etkili. Yeni bir işletme için bir web sitesi veya tamamen site bakımı, SEO, yerel arama ve müşteriler için sosyal medya pazarlaması gibi.
 9. İş hedeflerinize ulaşmak için çalışıyoruz
  Bir web sitesi oluşturmak için birini bulmak zor değildir. Ancak bir web sitesi bir sanat projesi değildir; iş veya tanıtım için oluşturulan bir iş aracıdır. Belirli iş hedeflerine ulaşan web siteleri oluşturmak. Kurucumuz ve CEO’muz bir girişimcidir aynı zamanda. Başarılı olmak için her bir web sitesinin ne olması ve ne yapılması gerektiğine odaklanır.
 10. Uzun vadeli iş ilişkileri peşinde
  Genellikle tek bir projeyi yürütmek için işe alınmamıza rağmen, her işimizi bir ödev olarak görüyoruz. Karşılıklı olarak faydalı, uzun vadeli bir ilişkinin başlangıcı. Web sitemizin çoğu geliştirme görevlileri teknik içeren sürekli bir ilişkiye dönüşür. Destek, bakım, SEO, yerel arama pazarlaması ve diğer hizmetler.
 11. Coğrafya engel değildir
  Daha çok İç Anadolu(Türkiye) bölgesinde bulunuyoruz ancak samimi ve duyarlı bir şekilde hizmet verebiliriz. Herhangi bir yerdeki müşterilere gelişmiş hizmet sunuyoruz. İstikrarlı müşterilerimiz tüm dünyada ve başka yerlerde olabilir.
 12. Mükemmel müşteri desteği
  Web sitenizin tamamlanmasından sonra kaybolmayız. BEDAVA bir yıl sunuyoruz.(Belli siteler için geçerlidir.) Bazı serbest çalışanlar(meslektaşlarımız) ve firmalar satış yaptıktan sonra ortadan kaybolurlar. Biz buradayız, hiçbir yere gitmiyoruz. 🙂 Çoğu projede teknik destek ve soruları cevaplamak veya sözleşmeden doğan gerekliliklerin kapsamı dışında bile olan konularda biz destek sunuyoruz. Bir sonraki projeniz için sorgusuz ilk tercihiniz olacağımıza çok memnun oluruz.
 13. Web siteniz yayına girmeden önce her şeyi test ediyoruz
  Yeni web sitesindeki her şeyin olduğu gibi çalıştığından emin olmak için testler çok önemlidir ve gereklidir. Örneğin, tüm cihazlarda düzgün görüntülendiğinden emin olmak ve tüm popüler tarayıcıların en son sürümleriyle uyumluluğu gibi.
 14. Neredeyse 15+ yıl boyunca web sitesi geliştirmekteyiz
  Küçük ve orta ölçekli işletmeler(KOBİ) için ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için harika profesyonel web siteleri yapıyoruz. WordPress gibi açık kaynak kodlu platformlarda ve e-ticaret platformlarında projeler geliştiriyoruz Woocommerce gibi.

Web sitesinin işletmenize yararları

Web sitenizin oluşturulması ve yayınlanması tanıtımın ilk bölümünü oluşturmaktadır. Bu aşamadan sonra internet reklamcılığı devreye girmektedir. Arama motorlarına uygun olarak oluşturulan web sitesi hedef müşteri kitleniz tarafında ziyaret edildikçe arama motorlarında üst sıralara yükselerek daha fazla müşteriye hitap edecektir.

 • İşletmeniz hakkında bilgi almak isteyen kişilerin, istedikleri bilgilere kolayca ulaşabilmesi.
 • İnteraktif ortamda kurumunuzun bir showroomu veya şubesi gibi çalışması.
 • İşletmeniz veya kendiniz için, hedef kitlenize olumlu bir imajın sağlanması.
 • Bilgiye dünyanın her yerinden 7/24 kesintisiz ulaşım imkanı.
 • Kolay ulaşılabilirliği sayesinde yeni müşteriler edinme.
 • Aracıları ortadan kaldırarak müşteriye direkt ulaşabilme.
 • Yeni ürünlerin , haberlerin veya duyuruların tüm dünyaya anında duyurulabilmesi.
 • Tanıtımın en düşük maliyetle yapılabilmesi.
 • Kurumunuzun tanınırlığının ve bilinilirliğinin artması.
 • Farklı dil seçenekleriyle tüm dünyaya açılabilme.
 • Arama motorlarında görünerek kurumunuzun reklamının yapılması.

PARTNERLER

Kullandığımız altyapılar ve teknolojiler

HEMEN BİLGİ AL

- Formu doldurun ve gönderin, hemen sizi arayalım!

Satışlarınızı arttırmak için bizimle iletişime geçin!

WordPress Theme built by Shufflehound. © 2006-(MMVI-MMXXI) 23 Design Studio Tüm hakları saklıdır. Aşk ile yapıldı
Bize Yazın
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
23 Design Studio | WhatsApp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?